O NÁS

Vítejte na stránkách CHS KASTA – BOHEMIA

CHS byla založena v roce 2016, i když chovem ohařů se zabývám od roku 2010 (pod svou CHS od roku 2016). Můj první ohař byl výmarský ohař Aron. V roce 2013 jsem z Německa přivezla fenu německého krátkosrstého ohaře, hnědku Hellu Ailien vom Moosbach. Zároveň jsem se od roku 2013 věnovala chovu malých münsterlandských ohařů. 

Při plánování vrhů věnuji opravdu mnoho času výběru krycího psa. Kladu důraz na pracovní část, ale samozřejmě je důležitý také exteriér. Chci chovat špičkové jedince v podmínkách, který pomáhají rozvíjet žádoucí vlastnosti fen i štěňat. Potomky našich fen můžete najít jak v České Republice, v Německu, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Slovensku či jiných Evropských zemí, ale také v Americe. Osudy a práci svých odchovánků sleduji po celý jejich život a dělají mi, i takto na dálku, velkou radost!

 

stránky, které také spravuji

KLUB DLOUHOSRSTÝCH OHAŘU

CHS ZIMNÍ VRCH

CHS EBEN-EZER

WEB FOTOKATLIS

ZIMNÍ VRCHchovatelská stanice založena Standou Šimberou v roce 1993 se specializuje na chov plemene Malý münsterlandský ohař, ale také border teriérů.

Priorita je využití psů v praxi a rozvíjení loveckých vlastností.

V současné době má CHS Zimní vrh tři chovné feny Aidu Zimní vrch, Dianu Zimní vrch a Meryl Fleret Moravia (BRT).  CHS úspěšně odchovala pět vrhů malých münsterlandů. Dalším zaměřením je výcvik psů, služebních i loveckých s následným předvedením na smluvených zkouškách

Chovatelská stanice Zimní vrch byla založena pro služební plemena Dobermann, Rotweiler a BO Malinois.

WEB Zimni vrch